Opublikowano

PayU Płacę później – kup teraz, zapłać do 30 dni!

PayU Płacę później

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że czasami jedyną barierą zakupową może być brak gotówki w danej chwili. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych klientów, wprowadzamy usługę odroczonej płatności czyli PayU | Płacę później. Już teraz możesz spokojnie kupić produkty, za które zapłacisz do 30 dni beż dodatkowych kosztów. Jeśli sytuacja nie pozwoli ci na spłatę w ciągu 30 dni od daty zakupu, masz możliwość rozłożyć sobie spłatę na 3 lub 6 oprocentowanych rat. Sprawdź jak wygląda symulacja spłaty.

Jak skorzystać z usługi?

Złóż zamówienie o wartości od 100 do 2000 zł.  Aby przesunąć terminy zapłaty za zamówione produkty, należy wybrać jako sposób płatności „PayU” następie zostaniemy przekierowani na stronę dostawcy płatności, gdzie wybieramy opcję Płacę później. Po wypełnieniu formularza pożyczkodawca zweryfikuje Twoją zdolność kredytową, jedyne czego będziesz potrzebować to dowód osobisty. W przypadku pozytywnej weryfikacji, umowę potwierdzasz po przez SMS a będziemy mogli natychmiast wysłać do Ciebie zamówione produkty.

Jakie warunki musi spełnić kupujący?

– ma ukończone 18 lat
– posiada konto bankowe
– posiada obywatelstwo polskie

Kto opłaca Twoje zamówienie?

Twoje zakupy opłaca instytucja finansowa Kreditech z branży fintech, znana pod marką Mondeo, przy użyciu pożyczonych przez Ciebie środków. Kreditech została założona w 2012 r. w Niemczech i zajmuje wysoką pozycję branży kredytów konsumenckich online w Europie oraz Ameryce Południowej. Jest to strategiczny partner Naszego dostawcy płatności PayU, który gwarantuje szybki i sprawny proces zakupowy. Przesyłane informacje są zaszyfrowane, nie są nigdzie zapisywane ani udostępniane osobom trzecim bez twojej zgody. Usługi Kreditechu funkcjonują na Allegro od ponad roku i cieszą się ogromną popularnością o czym świadczą pozytywne opinie klientów w serwisie opineo. Więcej informacji na temat PayU | Płacę później znajdziesz na stronie internetowej: https://place-pozniej.payu.pl. 

Udostępnij artykuł